Sosyal medya reklam maliyetlerimiz, web sitenizin trafiğini artırmak için mevcut en ucuz ve en hedefli reklamcılık biçiminden yararlanır. Bir reklam kampanyası başlatarak trafiğinizi artıracağız.

Bu reklam kampanyası tam kitlenizi hedefleyecektir. Bu, e-posta kişilerinizi, web sitesi ziyaretçilerini, benzer kitleleri veya müşterilerinizin belirli demografik bilgilerini içerebilir.

Hedef kitlenize doğru kanallardan ulaşarak, etkinliği yüksek, maliyetleri düşük reklamlar ile erişiminizi, trafiğinizi , dönüşümlerinizi artırırız.

Facebook Reklamlarına Nasıl hazırlık yapmalıyız ?

Öncelikle sizin firmanızı ve müşteri potansiyeli hakkında bilgi toplarız. Yada sizin istediğiniz bir müşteri kategorilerine göre hazırlık yapılır. Örneğin : Size yıllık 300k ile 500k gelir elde eden kişileri hedefleyebiliriz. Bu harika olur dimi ? çünkü geliri yüksek olan bir müşteri her zaman alışveriş yapmaya daha fazla meyillidir.

Bununla birlikte Rakiplerinizi analiz eder ve onların bir adım önüne geçmiş oluruz. Bunlarını hazırladıktan sonra bir sonra ki; adım aşağıda

Reklamlar için içerik hazırlama (video veya resim) kampanya ve tanıtımlarınızı hazırlarız.

Böylelikle Reklama çıkmaya hazır oluruz. Size maliyeti düşük ve daha fazla insana ulaşacak stratejiler ile devam ederiz.

Görüşmek dileğile…

Saygılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir